Риболовля

Садиба Саблінська розташувалася в пішій доступності трьох озер, кожне з яких подарує незабутні моменти справжньої риболовлі. Адже що може подарувати більш незабутні моменти, ніж зустріти річний світанок, сидячи на березі мальовничого озера і спокійно спостерігати за поплавком на водній гладі. А ваші чарівні супутниці можуть балувати очей зачаровують ландшафтними краєвидами.

Що може бути крутіше притопленого або покладеного поплавка на злегка тронутій ранковим сонцем гладі озера. Ранкова прохолода допомагає сконцентруватися, - ти готовий до протистояння твого інтелекту і інстинкту самозбереження того невідомого що перебуває під водою. Проте вже через годину ти знаходиш ключі до розгадки і твій садок повільно, але впевнено починає наповнюватися срібним карасем або жовтуватим у плавників коропом. А може ти полюбляєш ігри розуму з хижаком? Тоді тебе може порадувати судак, щука, дурнуватий окунець і навіть йоршик.

Озеро на якому ми пропонуємо вам риболовлю має площу дзеркала понад 10 га., глибину до 10 метрів, при цьому є зони  неглибокі. Різноманітність видів риби і унікальний ланшафт дна дозволить задовольнити запити як початківця риболова, навіть дитини, так і досвідченого рибалки. На одному з берегів знаходиться піщаний пляж, що дозволить вам поєднати приємне з приємним;)) і відпочити всією сім'єю. На випадок якщо вам не захочеться їхати з цього мальовничого куточка ввечері, ми надамо вам затишні будиночки бази відпочинку садиби «Саблінської».

 

 

 

Відгуки

Замовлення

050 487-04-78, 050 642-00-45, 096 756-60-91

с. Сабліно, Знам’янський район, вул. Кірова, 22 (Володимирівська сільрада)