Відпочинок

«Добре діло утіха, коли ділу не поміха». Але які справи можуть бути на лоні практично недоторканої природи, квітучої зелені та калейдоскопу літніх фарб? Звичайно ж, ми говоримо про активний відпочинок за містом. Адже ніщо так не відволікає від повсякденної робочої суєти, як активне дозвілля.

Повітря.

Ви згодні, що в умовах загазованості сучасних міст настав час заносити «чисте повітря» в список особливих розваг? Наша база відпочинку, завдяки унікальному розташуванню поблизу хвойних і листяних лісів, дарує гостям неймовірно чисте повітря. Чистіше – тільки в Арктиці та у Гімалаях. Іноді наші гості, що приїжджають до нас із великих мегаполісів – у перші хвилини перебування в садибі переживають приємно запаморочення від кристально чистого повітря. За добу ви легко відновите дихальні процеси організму, шкіра стане рожевої, як у дитини, і ви засяєте, як «нова копійка»!

Риболовля.

База відпочинку Садиба «Саблінська» розташувалася в пішій доступності чотирьох озер, кожне з яких подарує незабутні моменти дійсної риболовлі. Адже, що може подарувати більш чарівні моменти, чим зустріти літній світанок, сидячи на березі мальовничого озера й спокійно спостерігати за поплавцем на водній гладі. А ваші чарівні супутниці можуть балувати око заворожуючими ландшафтними пейзажами.

Пляж.

А ви знаєте, що річкова засмага не тільки стійкіша морської, але й менш небезпечна для шкіри? А якщо до цього додати чудове чисте озеро з піщаним дном, то будьте впевнені: після відпочинку на «Саблінській» вашій рівній золотавій засмазі будуть заздрити навіть солярії.

Мангал.

З приходом в наше гастрономічне життя нових рецептів приготування м’яса на вогнищі – будь-який пікнік перетворюється на свято смаку і ароматів. Якщо ваш досвід ще недостатній для створення «шедеврів» – не біда, просто довіртеся нам: соковитий свинячий ошийок із золотавою скоринкою й свіжозапеченої цибулею, апетитні сосиски-барбекю, найсвіжіші овочі-гриль – все це ми допоможемо вам приготувати в тому вигляді, що називається «пальчики оближеш».